7 دلیل برای اجاره کولر

7 دلیل برای اجاره کولر

آیا اجاره کولر گازی صرفه اقتصادی دارد؟

 

اگر شما برای چند روز نیاز به سیستم  سرمایشی داشته باشید و نمی خواهید هزینه زیادی برای خرید سیستم سرمایشی انجام دهید، این برای شما مشکل بزرگی است که بدون داشتن سیستم تهویه مطبوع مناسب و کولر گازی بخواهید تابستان طاقت فرسا را در هوای گرم، در فضاهای بسته سپری کنید بنابراین اجاره کولر گازی می تواند یکی از بهینه ترین و به صرفه ترین حالت انتخاب برای شما باشد. اگر قصد برگزاری جشن عروسی، تولد، مراسم ختم، همایش، سمینار و …را دارید. حتما نیاز به سیستم سرمایشی برای چند روز را در خود احساس می کنید.شما همراهان عزیز می توانید به راحتی تمام محصولات سرمایشی و کولر گازی را از ما اجاره کنید.

اجاره بخاری در مجلس اریا

اجاره کولر در مجالس اریا

مزیت استفاده از اجاره انواع کولرهای گازی

7 دلیل برای اجاره کولر

برای خیلی از ما مهم است که در زمان، وقت و  هزینه صرفه جویی کنیم.علاوه بر این موضوعات وقتی بدانیم کارشناسان های خبره و ماهری نیز وجود دارند که می توانند در سریعترین زمان ممکن کار ما را انجام دهند، بنابراین مطمن می شویم که اجاره کولر گازی بهترین و به صرفه ترین راهکار برای ماست.اگر برای چند روز  و یا حتی چند ماه بخواهید سیستم سرمایشی تهییه کنید. دو راه بیشتر ندارید یا باید آن را بخرید و یا باید آن را اجاره نمایید. مسلما برای خرید کولر گازی می بایست هزینه بیشتری را متقبل شوید، علاوه بر آن روند نصب آن به نسبت در جای ثابت طولانی تر می شود. پس در نتیجه اجاره کولر  می تواند راه حلی اقتصادی باشد.

ضرورت استفاده از سیستم های سرمایشی در تابستان

7 دلیل برای اجاره کولر

یک سیستم سرمایشی برای خنک نگه داشتن خانه، محل کار و در فصل های گرم نصب می شود. چند دلیل مهم برای نصب کولر گازی و سیتم های سرمایشی وجود دارد که باعث شده یکی از اولویت های مهم زندگی ما باشد. افرادی که با گرمی هوا مشکلات فراوانی از جمله آلرژی، گرمازدگی، احساس خفگی و بیحالی دارند، می دانند زندگی بدون هوای متعادل و مطبوع بسیار سخت و طاقت فرسا خواهد بود. بدن ما عادت دارد در دمای 20 الی 28 زندگی کند. و اگر دمای هوا بیشتر از این باشد احساس بی حالی می کند. عملکرد و کارایی بدن و مغز به طور قطع در دمای بالا و گرمای طاقت فرسا پایین می آید. و در و کار و عملکرد تمام اعضای بدن تاثیر می گذارد؛ بنابراین استفاده از کولر گازی در فصل تابستان یک نیاز اساسی است. با توجه به اینکه در کشور ایران در فصل تابستان هوا در خیلی از مناطق از جمله تهران گرم است.  کولرهای گازی مناسب ترین سیستم سرمایشی برای ما می باشند.

 

چرا باید در فصل گرم سراغ سیستم سرمایشی برویم؟

 

کولرهای گازی برای افرادی که از بیماری آلرژی رنج می برند بسیار کمک کننده خواهد بود. در فصل گرم پشه ها و مگس ها یکی از عامل های اصلی انتقال آلودگی می باشند که با باز بودن درب پنجره و درها امکان حمله ور شدن این حشرات موذی به محل زندگی یا کار ما را چند برابر می کند بنابراین ما براحتی و با دستان خوداجازه ورود تمام قارچ ها و بیماری ها را به بدن خود می دهیم.

همچنین از طرف دیگر رطوبت زیاد محل زندگی انواع  باکتری ها و کپک ها است. وجود کولرهای گازی ریسک تمامی موارد ذکر شده را تا حد امکان کاهش خواهد داد و یک زندگی سالم را به ما هدیه می دهد.

روش آسان و به صرفه در خنک کردن فضای داخلی با اجاره کولر گازی

7 دلیل برای اجاره کولر

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که برای چندورز یا چند ماه ، و یا حتی چند ساعت می خواهید جشن، مراسم و یا همایشی برگزار کنید و نیاز به سیتم سرمایشی را در مکان برگزاری مراسم حس می کنید و از طرفی زمان و هزینه نیز برای شما جزو معیارهای اسای و مهم در نظر گرفته می شود، بهترین انتخاب و گزینه پیش روی شما اجاره کولر گازی است. چرا که هزینه خیلی پایین تری دارد و هم زمان کمتری برای نصب نیاز می باشد.

خرید کولر گازی و سایر سیتم های سرمایشی هزینه زیادی دارد. علاوه بر هزینه، نیز زمان زیادی می برد تا کارشناسان  فروش سیستم سرمایشی را نصب و راه اندازی کنند. همچنین هزینه نگه داری وسیله ایی (مانند کولر گازی) که صرفا برای موارد خاصی مورد استفاده می باشد نیز بسیار زیاد می باشد بنابراین اگر برای چند ماه و چند روز بخواهیم از کولر گازی استفاده کنیم می توانیم آن را اجاره کنیم. در ادامه به طور خلاصه تمامی موارد ذک شده را بررسی میکنیم.

7 دلیل اساسی برای اجاره کولر گازی

مزایای اجاره کولر گازی ایستاده

در این مقاله به دلایلی که باید کولر گازی را اجاره کنیم پرداختیم که حال به خلاصه کردن تمامی موارد ذکر شده در ابتدای مقاله می پردازیم:

1-قیمت مناسب کرایه کولر نسبت به خرید آن

2-قدرت انتخاب بیشتر جهت انتخاب نوع  کولر گازی مناسب  جهت برگزاری مراسمات

3-حمل و نقل و نصب سریع در محل

4-جمع آوری راحت  کولر گازی

5-انتخاب تعداد نا محدود

6-انتخاب روزهای نا محدود

6- جاگیر نبودن بعد از انجام مراسم

 

سرما آفرین

با شروع فصل گرما  اجاره کولر گازی یکی از مهمترین دغدغه های ما جهت تامین دمای مناسب برای محل برگزاری مراسم ، جشنها ، کنفراسها ، سمینارها و مجالس می باشد. سرما آفرین مجری تهویه مطبوع مراسمات مختلف شما از جمله : سمینارها،کنفرانس ها ،همایش ها ،نمایشگاه ها،و تمامی مراسم ها و  جشن های شما در محیط های باز و بسته می باشد شما می توانید جهت تهویه فضای مراسم های خود به اجاره کولر گازی با مشورت تیم متخصص و کاردان سرما آفرین بپردازید. یکی از مهم ترین مزیت های اجاره کولر گازی و  وسایل و تجهیزات نمایشگاهی و تجهیزات مراسم از سرمافرین برخورداری از تجربه چندین ساله کارشناسان خبره و دلسوز ماست که در همه مراحل اعم از انتخاب، ارسال و نصب تجهیزات در کنار شما بوده و برای هرچه بهتر شدن مراسم و نمایشگاه شما را کمک و همراهی می کنند. سرماآفرین با سالها تجربه در زمینه کرایه کولر گازی ایستاده سه فاز دمای مطلوب مراسمات شما را به ارمغان می یاورد. اجاره کولر گازی ایستاده سه فاز کاری ساده اما بسیار حساس می باشد که توسط متخصص آن باید انجام شود. سرماآفرین مجری کرایه کولر گازی ایستاده سه فاز (کلیه برندها) در سراسر کشور می باشد .شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن کولر سه فاز خود را اجاره کنید و با اجاره کولر هزینه بسیار کمتری نسبت به خرید کولر انجام دهید

اجاره انواع کولر  در سریع ترین زمان ممکن و با کادری مجرب در محل دلخواه شما می باشد.

 

در صورت عدم استفاده از تجهیزات خوب ممکن است به برگزاری هر چه بهتر مجالس لطمه وارد نمایید.

گروه خدمات سرما آفرین مجلس سالها تجربه و با به کار گیری جدید ترین دستگاها و مجرب ترین پرسنل در سریع ترین زمان ممکن دمای مطبوع مجالس شما را تامین می کند.

جهت اطلاعات بیشتر با کار شناسان ما در سرمافرین تماس حاصل فرمایید.

 

× تکمیل سفارش در واتس آپ